یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

سایت یارسان

يارسان به عنوان يک تارنماي حقيقت‌جو، حقيقت‌پذير و حقيقت‌گرا در راستای اعتلای فرهنگ یاری به تبادل دانش، اطلاعات، افکار، نظريات و مقالات مرتبط مي‌پردازد. علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را جهت انتشار ارسال نمایند و یا نسبت به هر یک از مطالب، در پایان هر صفحه از طریق «اضافه کردن نظر» به بحث و تبادل نظر‌ بپردازند.

هدف یارسان

هدف از این سایت تشریح کلی اعتقادات یارسانی نبوده و نیست , بلکه سعی در بازنمایاندن صحیح آنچه که در نزد توده ی مردم است می باشد، تا که این شفاف سازی مانع از پراکنده گویی گردد.

فروشگاه یارسان

فروشگاه یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری و گسترش این مهم تشکیل شده تا دستیابی به منابع برای یاران به سهولت قابل انجام باشد .

sutiene din dantela bumbac

h

آخرین نظرات کاربران

 • ناسنامەی کوردیبوونی لەک
  لەک کورد لەک کورد
  مامۆستا وشەی لەکستان ک ئەوکار بردیدە، هەروەتەنیا ٢ ساڵ قدمەت دێرێد. ئەی وشە فرەتر پانلەکەیل ئسفادە کەن تا خوەیان لە کوردستان جیا بکەن. درست نییە ئیمە لەی کەلیمە ئسفادە بکەیمن ک سەرەتاێگە ئەڕاێ جیاکردن لەکەیل لە کورد و دابڕینیان لە پارێزگاێ ...
   
 • ”ایل بیگی جاف“ نقطه اوج شعر و ادبیات کردی!
  محمدی محمدی
  یاوه گو، چاپلوس، فرومایه، کذاب، بیکار، بی عار و بی سواد همین هادی محمودی هست که با املی تمام مزخرفات خودش رو نوشته.

برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.