یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

سایت یارسان

يارسان به عنوان يک تارنماي حقيقت‌جو، حقيقت‌پذير و حقيقت‌گرا در راستای اعتلای فرهنگ یاری به تبادل دانش، اطلاعات، افکار، نظريات و مقالات مرتبط مي‌پردازد. علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را جهت انتشار ارسال نمایند و یا نسبت به هر یک از مطالب، در پایان هر صفحه از طریق «اضافه کردن نظر» به بحث و تبادل نظر‌ بپردازند.

هدف یارسان

هدف از این سایت تشریح کلی اعتقادات یارسانی نبوده و نیست , بلکه سعی در بازنمایاندن صحیح آنچه که در نزد توده ی مردم است می باشد، تا که این شفاف سازی مانع از پراکنده گویی گردد.

فروشگاه یارسان

فروشگاه یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری و گسترش این مهم تشکیل شده تا دستیابی به منابع برای یاران به سهولت قابل انجام باشد .

sutiene din dantela bumbac

خودسازی

باشد که سبب ساز بستری حقیقی برای پرورش اخلاق یاری در سطح جامعه یاری شویم با این تعریف که ابتدا انسان سازی کنیم تا حقیقت طلبی،حقیقت پذیری و حقیقت جویی جایگزین خاندانگرایی، شخص پرستی و احساسات فردی شود، این مهم متوجه متولیان امور فرهنگی یارسان است که وضعیت ظاهر باعملکرد ایشان همخوان خواهد بود.

آخرین نظرات کاربران

 • ناسنامەی کوردیبوونی لەک
  لەک کورد لەک کورد
  مامۆستا وشەی لەکستان ک ئەوکار بردیدە، هەروەتەنیا ٢ ساڵ قدمەت دێرێد. ئەی وشە فرەتر پانلەکەیل ئسفادە کەن تا خوەیان لە کوردستان جیا بکەن. درست نییە ئیمە لەی کەلیمە ئسفادە بکەیمن ک سەرەتاێگە ئەڕاێ جیاکردن لەکەیل لە کورد و دابڕینیان لە پارێزگاێ ...
   
 • ”ایل بیگی جاف“ نقطه اوج شعر و ادبیات کردی!
  محمدی محمدی
  یاوه گو، چاپلوس، فرومایه، کذاب، بیکار، بی عار و بی سواد همین هادی محمودی هست که با املی تمام مزخرفات خودش رو نوشته.

برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.