یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

هدف یارسان

هدف از این سایت تشریح کلی اعتقادات یارسانی نبوده و نیست , بلکه سعی در بازنمایاندن صحیح آنچه که در نزد توده ی مردم است می باشد، تا که این شفاف سازی مانع از پراکنده گویی گردد.

فروشگاه یارسان

فروشگاه یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری و گسترش این مهم تشکیل شده تا دستیابی به منابع برای یاران به سهولت قابل انجام باشد .

انجمن‌ یارسان

اگر پاسخ سؤالاتتان را نیافتید یا به مشکلی برخوردید، می‌توانید آنرا در انجمن مطرح کنید یا با کابران بحث و تبادل نظر کنید. اعضا و مدیران انجمن در کنار شما هستند و در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

sutiene din dantela bumbac

پیشگفتار

 

 

 

 

 

فرم همکاری

آخرین نظرات کاربران

 • درخواست از آقا سید نصرالدین حیدری
  عباس عباس
  به نظرمن در خواب غفلت هستی اول بیدار شو سر حال که اومدی حرف بزن با این حرفی که زدی یا معلومه یارستانی نیستی یا همون که گفتم در خواب غفلتی!!!!!!
   
 • کتاب تبیین ظهور دوره حقیقت از نگاه کلام یارسان (اهل حق)
  ایمان ایمان
  بر اساس اسناد موجود تحریفاتی که بر علیه دین یاری شکل گرفته از جانب این مردمان بوده و هنوز هم تدوام دارد و این تعجب ندارد. این مردم از یاری فقط شکلک آنرا دارند و دیگر نه ارکانی و نه ایمانی و نه شباهتی به دین سلطان سهاکی... الان هم برای ...

برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.