یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

هدف یارسان

هدف از این سایت تشریح کلی اعتقادات یارسانی نبوده و نیست , بلکه سعی در بازنمایاندن صحیح آنچه که در نزد توده ی مردم است می باشد، تا که این شفاف سازی مانع از پراکنده گویی گردد.

فروشگاه یارسان

فروشگاه یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری و گسترش این مهم تشکیل شده تا دستیابی به منابع برای یاران به سهولت قابل انجام باشد .

انجمن‌ یارسان

اگر پاسخ سؤالاتتان را نیافتید یا به مشکلی برخوردید، می‌توانید آنرا در انجمن مطرح کنید یا با کابران بحث و تبادل نظر کنید. اعضا و مدیران انجمن در کنار شما هستند و در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

sutiene din dantela bumbac

پیشگفتار

 

 

 

 

 

فرم همکاری

آخرین نظرات کاربران

 • سخنرانی استاد مهدیه الهی قمشه ای در مورد اهل حق
  مانا مانا
  با سلام و درود براهل حق و یارسان روح این بانوی عاشق و عارف شاد که با تمام محدودیتها و خطرات موجودی که متاسفانه درایران و برای حیات ایشان وجود داشته,اینچنین در مقام یاری از یارسان در حد توان و قوه خویش فریاد برآوردند.یادشان گرامی پیروز و ...
   
 • نقد حریم حق
  sahar sahar
  یاعلی مدد. حریم حق نوشته جناب سلطانی است و باید از ایشان تشکر کرد. اما نقد این کتاب که در صفحه 97 آن نیز آن مطلب قید شده کامل به اعتقادات یاری حمله شده است. دوباره از نظر بگذرانید.

برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.