یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

هدف یارسان

هدف از این سایت تشریح کلی اعتقادات یارسانی نبوده و نیست , بلکه سعی در بازنمایاندن صحیح آنچه که در نزد توده ی مردم است می باشد، تا که این شفاف سازی مانع از پراکنده گویی گردد.

فروشگاه یارسان

فروشگاه یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری و گسترش این مهم تشکیل شده تا دستیابی به منابع برای یاران به سهولت قابل انجام باشد .

انجمن‌ یارسان

اگر پاسخ سؤالاتتان را نیافتید یا به مشکلی برخوردید، می‌توانید آنرا در انجمن مطرح کنید یا با کابران بحث و تبادل نظر کنید. اعضا و مدیران انجمن در کنار شما هستند و در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

sutiene din dantela bumbac

پیشگفتار

 

 

 

 

 

فرم همکاری

آخرین نظرات کاربران

 • کتاب تبیین ظهور دوره حقیقت از نگاه کلام یارسان (اهل حق)
  رامین یارسانی رامین یارسانی
  با درود و عرض ادب. تعجبی ندارد اگر چنانچە سید برزو دانشور تیشە بە ریشەی دین سلطان سهاکی میزند, پای عنوان رهبریت برای این جماعت و منافع حاصل از این عنوان در میان است, هر چند دیگر ساداتی هم بودەاند و هستند کە در مقیاس کوچکتر فعال میباشند و ...
   
 • سخنرانی استاد مهدیه الهی قمشه ای در مورد اهل حق
  مانا مانا
  با سلام و درود براهل حق و یارسان روح این بانوی عاشق و عارف شاد که با تمام محدودیتها و خطرات موجودی که متاسفانه درایران و برای حیات ایشان وجود داشته,اینچنین در مقام یاری از یارسان در حد توان و قوه خویش فریاد برآوردند.یادشان گرامی پیروز و ...

برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.