یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: فروشگاه یارسان
نمایش از 30 آذر 1391 بازدید: 2579

راهنماي خريد اينترنتي:

 

سبد خريد فروشگاه تا حد دامكان ساده و سريع طراحي گرديده كه بدون مطالعه اين آموزش نيز مي توان براحتي از آن استفاده نمود، با اين حال راهنماي سبد خريد در ذيل ارائه گرديده است.

 

سه مرحله خريد اينترنتي عبارت است از:
مرحله 1 - انتخاب محصول و تعداد مورد نظر
مرحله 2 - انتخاب نحوه ي پرداخت وجه، نحوه ي ارسال ، تعیین استان و شهر و تكميل فرم مشخصات خريدار
مرحله 3 - پايان سفارش و دريافت

 

مرحله 1 - انتخاب محصول و تعداد مورد نظر

محصولات مورد نظرتان را از فروشگاه انتخاب و پس از مشخص نمودن تعداد محصول خود دكمه پايان سفارش را كليك نماييد تا وارد مرحله پايان ثبت سفارش شويد

.

نكات مهم:
1- براي افزودن محصول جديد بر روي دكمه برگشت به فروشگاه كليك نماييد و پس از انتخاب كالا مجددا به صفحه سبد خريد باز گرديد.
2- براي خريد بيش از يك عدد از هر محصول در فيلد تعداد مي توانيد تعداد سفارش از هر كالا را تايپ نماييد.
3- براي حذف نمودن هر كالا از سبد خريد بر روي علامت ضربدر كليك نماييد و يا تعداد كالا صفر نماييد.

 

مرحله 2 - انتخاب نحوه ي پرداخت وجه، نحوه ي ارسال و تكميل فرم مشخصات خريدار

1- وجه سفارش به علاوه هزینه ارسال حین خريد كه مرحله بعدي سبد خريد است به صورت آنلاين با يكي از كارتهاي عضو شبكه شتاب بانكي یا واریز مستقیم از طریق حساب بانکی پرداخت گردد.
2- نحوه ي ارسال را مي توانيد تعيين نماييد كه با پست سفارشي ارسال گردد يا پست پيشتاز كه زمان تقريبي دريافت شدن بسته در هر روش ارسال اعلام گرديده است.
3- پس از تكميل صحيح و دقيق موارد خواسته شده دكمه پايان ثبت سفارش را كليك نماييد تا سفارش شما ثبت گردد.

 

نكات مهم:


1- جمع كل مبلغي است كه بايستي پرداخت گردد كه در حالتهاي پرداخت در محل و آنلاين و در دو نوع ارسال سفارشي و پيشتاز براساس قوانین شرکت پستی تعیین گردیده لذا برای محاسبه دقیق هزینه متوانید از طریق لینک http://www.frotrace.ir/post/  اقدام نمایید.
2- ممکن است وجه هزینه واقعی کمی متغییر باشد بنابراین قبل از پرداخات وجه حتما با مسولان سایت تماس حاصل فرمایید.
3- فرم مشخصات فردي را با دقت تكميل نماييد و آدرس دقيق و كد پستي صحيح حتما وارد شود.
4- در صورتيكه سوالي از فروشنده داريد يا ويژگي خاصي از محصول را مي خواهيد حتما در پيغام توضیحات ذكر گردد.

 

مرحله 3 - پايان سفارش و دريافت فاكتور خريد

سفارش شما ثبت شده است و مي توانيد فاكتور خريد که به ایمیل شما ارسال شده است را چاپ كرده و يا در كامپيوتر خود ذخيره نموده و در صورت لزوم جهت پيگيري سفارش از آن استفاده نماييد.

نكات مهم:


1- به كمك شماره فاكتور سفارش مي توانيد از بخش رهگيري سايت فروشگاه سفارش خود را در هر زماني رهگيري و وضعيت آنرا مشاهده نماييد.
2- به كمك باركد رهگيري پست مي توانيد از سايت رهگيري مرسولات پستي (http://tntsearch.post.ir) و يا تلفن گوياي پست در هر شهر موقعيت دقيق سفارش خود را رهگيري نماييد.    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly