یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: درباره ما
نمایش از 12 آذر 1391 بازدید: 7540

contuct us

در دنياي امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظريات، دانش و اطلاعات از جمله نيازهاي انکار ناپذير انسانها مي باشد.

توسعه و فراگيري روزافزون اينترنت به واسطه همين نياز شکل گرفته است بطوريکه جوامع بشري بدون دسترسي به فضاي اينترنت عملا با مشکلات عديده ارتباطي و اطلاعاتي مواجه خواهند بود. بر این اساس بر آن شدیم تا حقیقت های را در فضای مجازی اشکار کنیم تا مانعی باشد برای شایعه و تزریق افکار انحرافی، تفرقه انگیزی، سرکوب، توهین و ارائه مطالب و نوشته های کذبی که گروهی برآن مانور می دهند.

 

در همین راستا سایت یارسان به منظور انتظام امور و فعالیتهای اطلاع رسانی و توسعه خدمات دسترسی راه اندازی شده است. از مهم ترین اهداف این سایت تکمیل مجموعه " دایرة المعارف یارسان" که کاری بس عظیم میباشد که زمان زیادی را می طلبد. از دیگر اهداف این سایت، ارتباط و تبادل افکار، نظريات، دانش و اطلاعات، مقالات ومطالب می باشد.

 

"اميد است اين سايت بتواند تا ضمن اعتلاي افکار و فرهنگ عمومي ، زمينه ساز رشد و ترقي جامعه یاری در سراسر دنيا گردد".

 

 

 

مدیر سایت: سام کاکه یی

ایمیل آدرس سایت:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   

                              این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدm
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">ایمیل آدرس مدیر سایت:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly