یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 08 بهمن 1391 بازدید: 1730

a.k

 

کنسرت پژوهشی موسیقی آوازی کردی و ساز تنبور با اجرا و سخنرانی علی اکبر مرادی، نوازنده پیشکسوت تنبور 25 بهمن در خانه هنرمندان برگزار می شود.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، کنسرت پژوهشی تنبور با اجرا و سخنرانی علی اکبر مرادی، نوازنده با سابقه تنبور 25 بهمن، ساعت 18 در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می گردد.

این برنامه یکی از سلسله کنسرت های پژوهشی خانه موسیقی است که با خانه هنرمندان برگزار می شود که قبلا کنسرت پژوهشی ساز و آواز ایرانی با اجرای حسین علیشاپور و مهدی رستمی و همچنین کنسرت پژوهشی موسیقی آوازی با اجرای علی جهاندار و شهرام میرجلالی اجرا شده بود.

 

علی اکبر مرادی متولد ۱۳۳۶نوازنده و مدرس تنبور است. او از شش سالگی نواختن این ساز را آغاز کرد. مرادی نزد استادان برجسته تنبور همانند سید ولی حسینی، سید محمد علوی و دیگر استادان بنام این ساز در کرمانشاه به تکمیل هنر پرداخت و در سن سی سالگی نواختن تمامی ۷۲ مقام موسیقی مقامی کرمانشاه را با تنبور آموخت. او در طول دوره فعالیت های هنری خود موفق به دریافت جوایز مهمی از جشنواره‌های مختلف شده و آثار زیادی را در کارنامه خود دارد.

 

لازم به توضیح است، فروش بلیت های کنسرت پژوهشی تنبور با اجرای علی اکبر مرادی، از تاریخ 15 بهمن ماه در مراکز آوای خانه (66576223) و بتهوون (88313868) آغاز می شود.

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly