یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 11 ارديبهشت 1392 بازدید: 1386

nmaeshgah-k-arbil

موسسه چاپ و انتشارات آراس یک نمایشگاه کتاب کردی در اربیل برپا کرده است.

به گزارش کردپرس و به نقل از کردستانی نوی در این نمایشگاه که از هشتم اردیبهشت ماه دایر شده نزدیک به 800 عنوان کتاب به زبان های کردی و عربی با موضوعات تاریخی، سیاسی، جامعه شناسی، ادبیات و فولکلور و همچنین مجلات وابسته به این انتشارات در معرض دید علاقه مندان قرار داده شده اند.

گوران عبدالهادی سرپرست این نمایشگاه و یکی از مدیران انتشارات آراس در این باره گفت: هدف اصلی ما از برپایی این نمایشگاه ارایه کتاب ها با نرخی بسیار ارزان و با تخفیف 50 درصدی به خوانندگان است.

گفتنی است این نمایشگاه  که در سالن اختصاصی انتشارات آراس برپا شده به مدت یک ماه همچنان دایر خواهد بود.

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly