یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 11 ارديبهشت 1392 بازدید: 1299

nmaeshgah-k-arbil

موسسه چاپ و انتشارات آراس یک نمایشگاه کتاب کردی در اربیل برپا کرده است.

به گزارش کردپرس و به نقل از کردستانی نوی در این نمایشگاه که از هشتم اردیبهشت ماه دایر شده نزدیک به 800 عنوان کتاب به زبان های کردی و عربی با موضوعات تاریخی، سیاسی، جامعه شناسی، ادبیات و فولکلور و همچنین مجلات وابسته به این انتشارات در معرض دید علاقه مندان قرار داده شده اند.

گوران عبدالهادی سرپرست این نمایشگاه و یکی از مدیران انتشارات آراس در این باره گفت: هدف اصلی ما از برپایی این نمایشگاه ارایه کتاب ها با نرخی بسیار ارزان و با تخفیف 50 درصدی به خوانندگان است.

گفتنی است این نمایشگاه  که در سالن اختصاصی انتشارات آراس برپا شده به مدت یک ماه همچنان دایر خواهد بود.

googlefacebook

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly