یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 11 خرداد 1392 بازدید: 1273

a.k

 

کنسرت‌های پژوهشی علی‌اکبر مرادی به زودی در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

نوازنده تنبور در گفت و گو با هنرآنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت های پژوهشی هستم که این کنسرت ها به زودی برگزار می شود.

این نوازنده در ادامه افزود: همچنین قرار است این کنسرت های پژوهشی که به ساز تنبور اختصاص دارد در تهران، اصفهان، شیرازو همدان و ... برگزار شود.

 

 

 

علی اکبر مرادی در پایان تاکید کرد: در این کنسرت های پژوهشی به معرفی ساز تنبور می پردازم، همچنین بخشی از این برنامه به شناخت تنبور و شیوه های درست تنبور نوازی اختصاص دارد.

 

 

 

 

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly