یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 16 تیر 1392 بازدید: 1762

farzad

بار دیگر جامعه اهل حق یارستان دوش به دوش برادران و خواهران دینی خود در راستای تحقق وحدت و یکپارچگی با خلوص نيت ، برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند و در تاریخ ایران زمين به ثبت رسانیدند . همانا شایسته  سالاری و ایجاد مردم سالاری دینی و بروز تحولات فکری و فرهنگی در جهت احراز دولت تدبير و  اميد به ارمغان آورده و بهمراه ساير اقشار مختلف مذهبي ، اجتماعی و سیاسی با بلوغ فکری و هوشمندی کم نظیر ، دانشمندی  گرانمایه و شخصیتی متفکر  و  عاشق هر ایرانی با هر نژاد و قومیتی بنام دکتر حسن روحانی ، برای عهده دار شدن کرسی ریاست جمهوری انتخاب ، و  رای خود را به تفکر و اراده اش تقدیم داشتند تا هر آنچه که سزاوار و شایسته هر ایرانی است خلق نموده و چالش ها و محدودیت ها را مرتفع سازند . اكنون که جامعه پویا و ژرف انديش ، حماسه سیاسی ارزشمندی را رقم زدند اميد است كه رئیس جمهور محبوب نیز حماسه اقتصادی درخور شان و منزلت جامعه ایرانی به منصه ظهور برسانند .

لذا این حماسه ملی و  پیروزی پر افتخار را به رهبر معظم انقلاب ، دولتمردان و شیر زنان عرصه کار وتلاش و سازندگی و  بلاخص ملت شریف و شهید پرور ایران زمین تبریک و شادباش عرض نموده و آرزوی توفیق و سربلندی در عرصه هاي بين المللي و امورات داخلي كشور برای جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم ایران خواهان و خواستاريم.

 


سادات و پيروان از  خاندان شاه ابراهیمی در  جامعه اهل حق یارستان
سيد فرزاد افضلي شاه ابراهيمي

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

اندیشه اسلام آباد غرب: لازم به توضیح است که ریاست ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهر کرند را جناب آقای سید بهمن افضلی برعهده داشته و بزرگان خاندان معزای شاه ابراهیمی و بالاخص سادات افضلی، نقش مهمی در جلب آرای دکتر حسن روحانی در شهرستان دالاهو ایفا نمودند.

 

 

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly