یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 05 مرداد 1392 بازدید: 1748

 

ضمن احترام و تکریم برای تک تک یارسانیان و سادات محترم

به دنبال احقاق و اطاعه حق يارساني، عزيزان و بزرگواراني براي چندمين بار جلسات و نشست هاي را تشكيل مي دهند كه از تمامی اين عزيزان كمال تشكر و قدرداني را می نمایم.

به غايت از اين جلسات مستفيض شديم اما مصلحت انديشي سد اين جلسات بوده چنان كه در هيچ يك از جلسات خروجي نداشته ايم. جلسات فقط به تناول نذر و نياز منتهي مي گردد. ماحصل تمام جلسات هم اين بوده كه تا برپاي دولت جديد آقاي روحاني صحه صبر پيشه كنند و بعد براي عرض تبريك و شاد باش خدمت ايشان برسند و در خلال صحبت هاي خود چنانچه به صلاح بود، گوشه اي از مظلوميت يارسان را عنوان كنند .

اما آيا اين كافيست؟!

آيا احقاق حق يارساني با اهتمام اين ياران و عنايت ريئس جمهور منتخب حاصل مي شود؟!

همين را بگوييم كه جز شخص مقام معظم رهبري كس ديگري قادر نخواهد بود كه حق يارساني را آنگونه كه بايد ادعا كند.

نظرات   

 
+1 #1 amin 1392-05-29 12:59
یاحق.باور کنید اگه باز نتیجه نده باز هم چند تا از یارای عزیزمون رو از دست میدیم
نقل قول
 

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly