یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 21 مهر 1392 بازدید: 2296

آیت الله هاشمی رفسنجانی روز دوشنبه 22 مهر ماه 92 به استان کرمانشاه سفر می کند.             

 

farzad

آقای سید فرزاد افضلی یکی از بزرگ خاندان جامعه یارسان بعنوان مسئول کمیته قومیتها در ستاد مردمی استقبال از آیت الله هاشمی  رفسنجانی اظهار داشتند

 

 

34 سال است که جامعه یارسان در تمام مراسمها و مبارزات با دولت و حاکمیت مشارکت داشته و همراهی نموده است و امید می رود همچنان که مقام معظم رهبری در سفر دوسال پیش خود به استان کر مانشاه از این جامعه بعنوان مردمانی وفادار به نظام یاد برده است فراموش نکرده باشیم .

 وی در ادامه گفت : در طول این سالها وقتی از جانب حاکمیت  از ما یارسانیان برای هر گونه مشارکتی  دعوت شده است ما نیز با جان و دل پذیرفته ایم و خدا را شاکریم  که سر بلند از هر امتحانی در آمده ایم، اما واقعیت امر این است که هنوز جایگاهی مشخص که برازنده این همه وفاداری یارسانیان به نظام و انقلاب باشد به ما داده نشده است.

 


 

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly