یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 30 خرداد 1398 بازدید: 329

98 03 30

 

 نشست دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور با مدیران کل، معتمدین، نخبگان و برگزیدگان استان کرمانشاه پنجشنبه 30 خرداد 1398 در سالن شهدای دولت کرمانشاه

https://static3.fartaknews.com/thumbnail/zVe3EieLmb1x/UzAzk2rXQgyoUFsRvy-RrW0GCLPUFmP0Z4RewB091aAjgQv9DFPUPTagInld1OZ6/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA+%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86+%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C+%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1+%D8%A8%D8%A7+%D9%85%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D9%86+%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87.jpg

 

استاندار كرمانشاه: 

مطالبات جامعه اهل حق را بطور ویژه پیگیری می کنیم

 

http://www.ostan-ks.ir/media/2106666/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B0_%DB%B1%DB%B1-%DB%B1%DB%B0-%DB%B0%DB%B9.jpg?anchor=center&mode=crop&width=800&height=600&rnd=132055081090000000استاندار کرمانشاه با اشاره به پیگیری های مطالبات جامعه اهل حق استان اکید کرد: مدیریت استان در توزیع اعتبارات،همواره تعادل و توازن را نسبت به مناطق لحاظ کرده است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس هوشنگ بازوند در نشست با جمعی از جامعه اهل حق استان کرمانشاه که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور تشکیل شد افزود: در زلزله سال۹۶، شاید بیشترین خسارات جانی و مالی به جامعه اهل حق وارد شد اما به مانند سایر مناطق کارهایشان دنبال شد.

وي بيان داشت: در امداد رسانی زلزله، جامعه اهل حق بخوبی کمک رسانی کردند و تنها گروهی بودند که امداد ونجات را خودشان مدیریت کردند. أین جامعه نیز به مانند برادران شیعه و سنی از نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده و حس وطن پرستی با پوست و خونشان عجین بوده است.

مقام عالي استان ادامه داد: حضور و مشارکت جامعه اهل حق در ادوار مختلف انتخابات مطلوب بوده و هر کجا تهدیدی وجود داشته در تبدیل ان به فرصت پیش قدم بوده اند.

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: در حوزه اشتغال با کمبودهایی روبرو هستیم البته باید عقب ماندگی های استان کرمانشاه در هشت سال جنگ تحمیلی را لحاظ داشت که قطار استان از ریل توسعه عقب ماند. برخی وزارتخانه ها باید به دیده کمک و همراهی مسائل استان را پیگیری کنند. علیرغم آماده بودن اعتبار، ساخت بیمارستان دالاهو به دلیل بروکراسی اداری به تاخیر افتاده است.

مهندس بازوند افزود: بطور جدی پیگیر مطالبات زیربنایی و عمرانی جامعه اهل حق خواهیم بود و بصورت ویژه دنبال خواهددشد. جامعه اهل حق مردمانی نجیب و با اصالت هستند.

 

معاون سیاسی وزیر کشور: 

دولت نگاه منبسطی به مذاهب داشته است

 

http://www.ostan-ks.ir/media/2106665/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B0_%DB%B1%DB%B1-%DB%B1%DB%B0-%DB%B1%DB%B0.jpg?anchor=center&mode=crop&width=800&height=600&rnd=132055077910000000معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به ضرورت استمرار گفتگوهای دولت و مذاهب کشور تاکید کرد: دولت دوازدهم ،دیدگاه منبسط و فضای باز را  در قبال مذاهب کشور دنبال می کند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ عرف درنشست با جمعی از جامعه اهل حق استان کرمانشاه که با حضور استاندار ،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ،مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری و فرماندار دالاهو تشکیل شد، افزود: در صد مناصب مدیریتی در اختیار جامعه اهل حق استان نسبت به تعداد جمعیت مناسب بوده و در مقایسه با دوران سابق این رشد کم سابقه و شاید بی سابقه بوده است.

وي بيان داشت: سیاست معاونت سیاسی وزارت کشور گفتگوی رو در رو با گروهها بوده چرا یکی از مشکلات امروز جامعه ما عدم گفتگو است ما نیاز به ارتباط و تبادل نظر برای حل مسائل داریم و بیکاری مساله مبتلابه استان های کشور است و مختص به منطقه خاصی نیست.در شرایط فعلی فشار سنگینی بر ملت ایران وارد می شود و این فشار در مناطقی که از سابقه محرومیت رنج می برند بیشتر احساس میشود.

عرف ادامه داد: دلیل بیکاری به ظلم مضاعفی است که با خروج آمریکا از برجام بر ملت ایران وارد شد و پس از سال ۲۰۱۰، قطعنامه ۱۹۲۹ فشار بسیار سنگینی بر جمهوری اسلامی وارد شد و پس از آن پیام مذاکره برای ما ارسال کردند. دولت یازدهم مذاکرات را ادامه داد که منتج به عقد معاهده بین المللی برجام شد. ترامپ اما در فاصله یکسال از ریاست جمهوری خود حتی نگذاشت ایران سود نرم افزاری از این معاهده را ببرد.

معاون سیاسی وزیر کشور تصريح كرد: با اقدام آمریکا همه هشتاد میلیون مورد ظلم قرار گرفتند و تعبیر رهبری انقلاب  را باید باور کنیم که در جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم. با این شرایط دو مسیر پیش روی جمهوری اسلامی قرار گرفته که یکی تسلیم شدن در برابر ظلم است که طرفداران بسیار کمی دارد و دیگری ایستادگی و مقاومت است.

وي گفت: در جنگ اقتصادی توانمندی ها و زیرساخت های ما مورد هدف قرار گرفته و فروش نفت ما از بیش از دو میلیون بشکه به ۷۰۰هزار بشکه کاهش یافته است. این کاهش فروش فشار سنگینی بر مردم وارد می کند که در مناطق دارای سابقه محرومیت بیشتر احساس می شود.

معاون سیاسی وزیر کشور اظهار داشت: بازوند استاندار کرمانشاه،مدیری توسعه گرا و اجرایی است و قطعا مسائل گروه های استان به ویژه جامعه اهل حق را دنبال خواهد کرد.

وي در پايان گفت: در جنگ تحمیلی شاهد رشادت های جامعه اهل حق بوده ام و این جامعه در انتخابات مشارکت بالایی داشته و همراهی حداکثری با دولت دوازدهم داشته اند.

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly