یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار ویژه
نمایش از 31 تیر 1392 بازدید: 2729

مراسم چهلم زنده یاد حسن رضوی بر سرمزار آن مرحوم در روستای پل شکسته همدان با شکوه خاصی برگزار شد. سخنرانان دراین مراسم ضمن گرامی داشت یاد مظلومیت شهدای یارسان حسن رضوی و نیکمرد طاهری و فرزاد وحدتی، هم چنین مسرانه بر خواسته های به حق مردم یارسان اصرار و پا فشاری نمودند، که با بانگ یاعلی و کف زدن حضار مورد تأید قرار می گرفت.

........................................

دیدار با مقام معظم رهبری از خواسته های مهم یارسان

آقای سیاوش حیاتی ضمن سخنرانی دراین مراسم از قول مساعد حجت السلام محمدی نماینده محترم مقام معظم رهبری در امور مطالبات فعلی یارسان، برای دیدار نمایندگان یارسانی با رهبر انقلاب خبر داد.

ایشان مجدداً یادآور شدند که ما برای تححق خواسته ها تا روی کار آمدن دولت آقای روحانی صبر خواهیم کرد. ایشان افزودند که در صورت عدم موفقیت دراین مرحله، تجمعات مسالمت آمیز مردم در خصوص مطالبات یارسان، در مراحل بعدی در پایتخت خواهد بود.

 

 

40hr

40hr 1

40hr 2

40hr 3

نظرات   

 
+3 #8 محسن امین 1392-05-26 23:48
به امید آنروز که این سیاهی کنار رفته و. کسانی که به این شهیدان توهین کرده اند رو سیاه گردند
نقل قول
 
 
+4 #7 خاک پای یارسان 1392-05-17 21:51
یا علی مدد
به امیدحضرت سلطان دشمنان یارسان خار و روسیاه می شوند و یاد شهدای یارسانیمان برای همیشه در قلب عاشقان یاری زنده خواهد بود. روحشان شاد.
نقل قول
 
 
+9 #6 يار 1392-05-04 23:36
کلام میفرماید: کسانی که تهمت میزنند، رو سیاه می شوند
نقل قول
 
 
+7 #5 یار بهرام 1392-05-03 21:24
متاسفانه یکی از سران ادعا دار است و قبل از این نیز سابقه انجام چنین خیانتی را داشته است ولی این بار به امید حضرت سلطان ماهیت واقعی او را افشا خواهیم کرد و او را همانند دیگر خائنین از جرگه یارسان اخراج خواهیم کرد
البته مدارک محکمی دال بر خائن بودن وی نسبت به دین یاری وجود دارد
از شما و سایر اعضای سایت و مدیران محترم خواهشمندم نظر خود را در این باره بیان فرمایید
نقل قول
 
 
+5 #4 yary 1392-05-03 13:20
آقای یار بهرام ما را نگران کردی.این چه کسی بوده که همه رشته ها را پنبه کرده.
خدا کند شایعه باشد . ولی تا موقعی که مطمئن نشدیم این خبر را نباید پخش کنیم چون اگر دروغ هم باشد اثر منفی روی ذهن یاران و سایرین می گذارد.
آیا شما از منبع موثقی شنیده اید؟
چرا در سایت یارسان این خبر منعکس نشده؟
اگر این منیع قابل دسترسی است لطفا آدرس آن را بدهید.
راستی یکی از سران منظورتان سران واقعی است یا سران ساختگی منظورم بعضی افراد است که عده ای را دور خود جمع می کنند و ادعای رهبریت دارند.

به هر حال از اطلاع رسانیتان ممنونم
نقل قول
 
 
+10 #3 یار بهرام 1392-05-02 09:05
اول و آخر یار
گویا یکی از سران خودفروش یارسان در نامه ای به سران جمهوری اسلامی اعلام کرده است که شهیدان یارسان (حسن رضوی ونیکمرد طاهری) کمونیست بوده اند و از یارسان به حساب نمی آیند
بنده حقیر همین جا اعلام میدارم که اگر این فرد نسبت به باز پس گیری نامه خود و عذر خواهی از تمام یارسان در مدت ده روز آینده اقدام ننماید طومار رسوایی بر علیه وی نوشته شده و در تمام سایت های خبری منتشر خواهد شد
نقل قول
 
 
+10 #2 یار بهرام 1392-04-31 19:00
آفتاب به گیاهی حرارت میدهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
"کورش بزرگ"
نقل قول
 
 
+8 #1 مهدی 1392-04-31 12:51
یاعلی
امید به ذات حضرت حق که این مسافران طریق حق روحشان شاد بشود و این حرکات خودسوزی که جای بحث و تامل داشت باعث اتحاد یارستان بشود.
امید به روزی که ما بتوانیم این یقین جوانانمان را در راه شرط پیر به جای خودسوزی در مسیر دیگر و بهتری که باعث شکوفایی دین یاری و بالندگی جامعه یاری بشود استفاده کنیم و اینگونه در سوگ جوانان برومندمان ننشینیم.
نقل قول
 

    5google plus   3 youtube   2 instagram   4 telegram 

       1twitter    facebook   rss     

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly