یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: عکس های خبری
نمایش از 15 بهمن 1392 بازدید: 1206

1654335 810942348922731 1823777204 n

گروه موسیقی "روحتاف" کنسرت "مشق نام لیلی" را در تالار وحدت اجرا می‌کند.

به گزارش حوزه موسیقی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، گروه "روحتاف" به سرپرستی "سید آرش شهریاری" کنسرت "مشق نام لیلی" را در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد.

 

ساز و آواز، سودای دگر، ساز و آواز، شد ز غمت، ساز و آواز، ساقی، تکنوازی اودو، ساز و آواز، مست از می جام جان، مثنوی مشق نام لیلی، دلبر عیار، ساز و آواز، او و دلبر قدح نوش از جمله قطعاتی است که در این کنسرت اجرا می‌شود.

 

قطعات بالا از اشعار صغیر اصفهانی، مولانا، ملاپریشان دینوری، ملک جهان جیحون آبادی، مهسا زمانیان، صفی علیشاه و سید آرش شهریاری انتخاب شده‌اند.

 

سید آرش شهریاری، خواننده و نوازنده تنبور؛پوروش خلیلی، آواز؛ سيد اسکندر شهرياري، نوازنده ني، تنبور، چهارتار، نرگس و هم آوا؛ سيدمجيد ميرهمايوني ( هويار)، نوازنده بم تنبور، تنبورک بلوچي و هم آوا؛ سيد سلمان حسيني، نوازنده تنبور؛ مهسا زمانيان، نوازنده تنبور و هم آوا؛ علي کمالي، نوازنده تنبور و هم آوا؛ ميلاددزفوليان، نوازنده نرگس،چهارتار و هم آوا؛ جلال جهاني، نوازنده تنبور و هم آوا؛ آزاده شمس، نوازنده قيچک و هم آوا؛ شعيب کمين پور، نوازنده چنگ عيلامي و هم آوا؛ فاروق رحماني، نوازنده رباب؛ علي گرامي، نوازنده سازهاي کوبه اي؛ پژمان جهان آرا، آواز دوم و آزاده جهان آرا، هم آوا در این کنسرت هنرنمایی می‌کنند.

 

گفتنی است کنسرت گروه روحتاف 17 و 18 بهمن ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می شود و علاقمندان به منظور تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

 

 

ورود به سایت

googlefacebook

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Real Time Web Analytics Clicky


برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.