یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 11 خرداد 1392 بازدید: 1009

a.k

 

کنسرت‌های پژوهشی علی‌اکبر مرادی به زودی در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

نوازنده تنبور در گفت و گو با هنرآنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت های پژوهشی هستم که این کنسرت ها به زودی برگزار می شود.

این نوازنده در ادامه افزود: همچنین قرار است این کنسرت های پژوهشی که به ساز تنبور اختصاص دارد در تهران، اصفهان، شیرازو همدان و ... برگزار شود.

 

 

 

علی اکبر مرادی در پایان تاکید کرد: در این کنسرت های پژوهشی به معرفی ساز تنبور می پردازم، همچنین بخشی از این برنامه به شناخت تنبور و شیوه های درست تنبور نوازی اختصاص دارد.

 

 

 

 

ورود به سایت

googlefacebook

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Real Time Web Analytics Clicky


برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.