یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 16 تیر 1392 بازدید: 1357

farzad

بار دیگر جامعه اهل حق یارستان دوش به دوش برادران و خواهران دینی خود در راستای تحقق وحدت و یکپارچگی با خلوص نيت ، برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند و در تاریخ ایران زمين به ثبت رسانیدند . همانا شایسته  سالاری و ایجاد مردم سالاری دینی و بروز تحولات فکری و فرهنگی در جهت احراز دولت تدبير و  اميد به ارمغان آورده و بهمراه ساير اقشار مختلف مذهبي ، اجتماعی و سیاسی با بلوغ فکری و هوشمندی کم نظیر ، دانشمندی  گرانمایه و شخصیتی متفکر  و  عاشق هر ایرانی با هر نژاد و قومیتی بنام دکتر حسن روحانی ، برای عهده دار شدن کرسی ریاست جمهوری انتخاب ، و  رای خود را به تفکر و اراده اش تقدیم داشتند تا هر آنچه که سزاوار و شایسته هر ایرانی است خلق نموده و چالش ها و محدودیت ها را مرتفع سازند . اكنون که جامعه پویا و ژرف انديش ، حماسه سیاسی ارزشمندی را رقم زدند اميد است كه رئیس جمهور محبوب نیز حماسه اقتصادی درخور شان و منزلت جامعه ایرانی به منصه ظهور برسانند .

لذا این حماسه ملی و  پیروزی پر افتخار را به رهبر معظم انقلاب ، دولتمردان و شیر زنان عرصه کار وتلاش و سازندگی و  بلاخص ملت شریف و شهید پرور ایران زمین تبریک و شادباش عرض نموده و آرزوی توفیق و سربلندی در عرصه هاي بين المللي و امورات داخلي كشور برای جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم ایران خواهان و خواستاريم.

 


سادات و پيروان از  خاندان شاه ابراهیمی در  جامعه اهل حق یارستان
سيد فرزاد افضلي شاه ابراهيمي

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

اندیشه اسلام آباد غرب: لازم به توضیح است که ریاست ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهر کرند را جناب آقای سید بهمن افضلی برعهده داشته و بزرگان خاندان معزای شاه ابراهیمی و بالاخص سادات افضلی، نقش مهمی در جلب آرای دکتر حسن روحانی در شهرستان دالاهو ایفا نمودند.

 

 

ورود به سایت

googlefacebook

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Real Time Web Analytics Clicky


برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.