یارسان

« دين حقيقت و بينش ياري يك تفكر ايلياتي و عشيره‌اي نيست كه براي محاسبات آن راهكاري سنتي بدون دخيل دادن علم و هر آنچه كه در حوزه‌ي نظامنديِ كائنات تعريف دارد در نظر گرفته شود. در واقع هر چقدر كه اشراق و مفاهيم يك تفكر بالاتر باشد، مباحث و گفتمان مربوط به آن نيز تخصصي‌تر و مشكل‌تر مي نماياند. پس ما نمي‌بايست كه مفاهيم را به اندازه‌ي وجود خود پائين بكشيم تا كه به گونه‌اي گردد كه هيچگاه عزم جزم براي بالا كشيدن و سعي براي فهميدن در خود پيدا نكنيم.»

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدیر سایت دسته: اخبار اصلی
نمایش از 06 آبان 1394 بازدید: 1435

http://niknews.ir/files/adv/6_780.png 

کلام های زیراکس شده را نخرید...

 

http://kshceo.ir/kshnezam/DesktopModules/DnnForge%20-%20NewsArticles/ImageHandler.ashx?Width=125&Height=125&HomeDirectory=%2fkshnezam%2fPortals%2f0%2f&FileName=newspics%2f2_201331212325.jpg&PortalID=0&q=1متأسفانه باز افرادی از گوشه و کنار پیدا شده که مبادرت به زیراکس از کارهای آقای طیب طاهری (سرانجام، تاریخ و فلسفه سرانجام ...) به شکل انبوه می کنند؛ لذا از این عزیزان تقاضا داریم به جهت رعایت اخلاق و عدم کپی رایت و همچنین نرسانیدن کارهای بی کیفیت و غیر چاپی به دست یاران از زیراکس این کارها خودداری نمایند و یاران بزرگوار نیز از خرید و تهیه کلام تا آینده ای نه چندان دور اجتناب کنند چراکه نسخه نهایی و کامل سرانجام تدوین و تصحیح شده است و به زودی به دست یاران خواهد رسید.

 

 

 

با تشکر

مدیر سایت یارسان

سام کاکه یی

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/09/NO_COPY.svg/300px-NO_COPY.svg.png

ورود به سایت

googlefacebook

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Real Time Web Analytics Clicky


برای حمایت از ما امتیاز دهید
یارسان در راستای اعتلای فرهنگ یاری GNU/GPL کار می کند.